نحوه ثبت سفارش در نقش جهان

دریافت مشاوره و ثبت سفارش :

تصویر هدایای تبلیغاتی صفخه اصلی توضیحات

نقش جهان همواره سعی میکند تا در تمامی مراحل اعم از ، انتخاب مناسب ترین هدیه تبلیغاتی ، انتخاب چاپ مناسب ، بسته بندی و ارسال هدیه تبلیغاتی در کنار شما عزیزان باشد. از این رو شما میتوانید قبل از هر اقدامی ، با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان خرید استفاده کنید.

برای خرید از نقش جهان شما ابتدا باید توسط کارشناسان مشاوره شوید تا بهترین هدایای تبلیغاتی را متناسب با برند خودتان به شما پیشنهاد بدهند. و در طی تمام مسیر در کنار شما باشند و به پرسش هایتان پاسخ بدهند. از این رو ما تمامی مراحل ثبت سفارش را برایتان ذکر کرده ایم.

تصویر تبلیغات چیست صفحه اصلی

1. تماس با مجموعه و دریافت مشاوره

اولین گام برای خرید هدایای تبلیغاتی ، تماس و دریافت مشاوره است. اگر شما محصولات تبلیغاتی تان را انتخاب کرده اید و قصد استعلام قیمت هدایای تبلیغاتی را دارید ، میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید. اما اگر محصولی مد نظر ندارید ، کارشناسان ما میتوانند بر اساس مبلغ مورد نظرتان و پرسونا مخاطبانتان و علی الخصوص هویت برندتان ، بهترین هدایای تبلیغاتی را بریتان فهرست کنند تا شما بتوانید هدایای خاص تبلیغاتی و یا هدایای تبلیغاتی کاربردی را انتخاب نمایید.

دریافت مشاوره و ثبت سفارش :

تصویر هدایای خاص تبلیغاتی صفحه اصلی

2. انتخاب هدیه تبلیغاتی

در گام دوم ، پس از دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان ، آن ها بهترین هدایای تبلیغاتی را که متناسب با هویت برندتان است به صورت یک لیست به شما تقدیم میکنند و شما میتوانید با توجه به اولویت بندی خود بر اساس قیمت یا نوع هدایا ، آن ها را انتخاب کنید.

تصویر ست تبلیغاتی صفحه اصلی

دریافت مشاوره و ثبت سفارش :

3. انتخاب چاپ هدایای تبلیغاتی

چاپ هدیه تبلیغاتی انواع مختلف دارد ، هر هدیه اعم از هدایای تبلیغاتی لوکس و یا هدیه تبلیغاتی ارزان ، با روش های مختلفی چاپ میشوند که انتخاب بهترین نوع آن متناسب با گیفت تبلیغاتی انتخابی شما ، کاری است که نیازمند دانش و مهارت کافی در این زمینه میباشد. کارشناسان ما در سومین گام ، اقدام به معرفی و فهرست کردن تمام روش های چاپ گیفت تبلیغاتی میکنند که تمامی هزینه های آن به صورت کامل موجود است و شما میتوانید با توجه به بودجه و کیفیت مورد نظرتان ، یکی از آن ها را انتخاب کنید.

تصویر جاکلیدی تبلیغاتی صفحه اصلی

3. چاپ پیش فاکتور و تایید سفارش

پس از انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی و  متناسب با آن چاپ هدایای تبلیغاتی ، همکاران ما در واحد حسابداری برایتان پیش فاکتور صادر میکنند که شما میتوانید با بررسی و تایید آن سفارش خود را نزد تصویرگران نقش جهان ثبت کنید. پس از تایید شما ، همکاران واحد فروش اقدام پیگیری فاکتور شما میکنند.

تصویر ساعت مچی تبلیغاتی صفحه اصلی

دریافت مشاوره و ثبت سفارش :

3. آماده سازی و ارسال محصولات

پس از آماده شدن سفارشات شما ، تمامی محصولات بسته بندی و در سریع ترین زمان ممکن برایتان ارسال میشوند. دقت کنید همکاران ما تا زمان رسیدن محصولات در تمامی مراحل آماده پاسخگویی به شما عزیزان میباشند ، از این رو اگر قصد دریافت مشاوره و ثبت سفارش را دارید میتوانید وارد صفحه تماس با ما شده و با کارشناسان تصویرگران نقش جهان در ارتباط باشید.